• YouTube
  • Facebook Social Ikona

©2019 by Ola Mason.

Tarot na telefon lub Skype

Skontaktuj się ze mną przez poniższy formularz i umów się na konkretny termin. Dokonaj płatności PayPal, do wyboru są dwie opcje:

 

1. Rozmowa trwająca 1 godzinę to koszt 150 zł / £30

2. Rozmowa trwająca pół godziny to koszt 100 zł / £20

Tarot na maila

TAROTOWY PORTRET PARTNERSKI
                  
To analiza dwóch dat urodzenia, na podstawie której można dowiedzieć się, co łączy i co dzieli dwójkę ludzi. Tarotowy Portret Partnerski jest swego rodzaju horoskopem, gdyż dokładnie potrafi określić, czy para do siebie pasuje i jakie czekają ich losy.

Portret opisuje początek, rozwój i koniec znajomości. Określa on trudności i dysharmonie funkcjonujące pomiędzy partnerami. A także mówi o wspólnych dążeniach, planach i aspiracjach. Pokazuje, jakie jest zadanie danego związku, czyli po co ludzie się ze sobą spotkali oraz informuje, jak to zadanie wypełnić.

Skontaktuj się ze mną przez poniższy formularz i podaj imiona oraz daty urodzenia partnerów. Dokonaj płatności PayPal poniżej. Koszt wróżby to 150 zł / £30. Termin otrzymania wróżby na maila to 48h od momentu zaksięgowania płatności.

Tarot na maila lub video chat (Messanger lub What's up)

CZYTANIE PODŚWIADOMOŚCI

                  
Mój autorski rozkład czytania podświadomości. Zapraszam do zapoznania się z artykułem o tej TECHNICE

Koszt analizy to 100 zł/£20 (analiza jednej osoby) lub 150 zł / £30 (analiza partnerów).

Zapraszam do korzystania z usług. Można kontaktować się ze mną przez poniższy formularz lub chat online (znajduje się w prawym dolnym rogu).

Kontakt w sprawie wróżby Tarota.