Tarot na telefon lub Skype, What's up lub Messanger

Skontaktuj się ze mną przez poniższy formularz i umów się na konkretny termin. Dokonaj płatności PayPal, do wyboru są dwie opcje:

 

1. Rozmowa 1 godzina to koszt 150 zł

2. Rozmowa pół godziny to koszt 100 zł

Tarot 1 pytanie

Możesz zadać jedno nurtujące Cię pytanie. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego formularza lub napiszesz do mnie przez Facebooka (szukaj Ola Mason). Koszt takiej usługi to 50 zł

Tarot na maila

ROZKŁAD PARTNERSKI
                  

To analiza, dzięki której lepiej zrozumiesz, co dzieje się w Twoim związku. Rozkład może być zrobiony nie tylko dla związków uczuciowych, ale także dla każdej innej relacji np. rodzic - dziecko, szef - pracownik, wspólnicy biznesowi, przyjaciele, sąsiedzi itd.

 

Ten rozkład pokazuje, jaka jest aktualna energia pomiędzy Wami, przeszłe i teraźniejsze nierozwiązane problemy, przyszłe wydarzenia oraz czy jest potencjał na rozwój znajomości. Otrzymasz także poradę, jak komunikować się w związku, co jest ważne, a co warto odpuścić. 

Koszt 150 zł

Tarot przez video chat (Messanger lub What's up)

CZYTANIE PODŚWIADOMOŚCI

 

Rekomenduję to spotkanie każdej osobie, która ma odczucie, że utknęła w martwym punkcie. Jeśli doświadczasz życiowych trudności, a złe sytuacje wracają do Ciebie jak bumerang, ten rozkład jest dla Ciebie. 

W trakcie spotkania wyjaśnię Tobie, co jest ukrytego w Twojej podświadomości i jakie wzorce zakodowane w Twoim mózgu blokują Twój potencjał i nie pozwalają Ci cieszyć się życiem w pełni.

 

Czy jest Ci ciężko w związku uczuciowym, pracy czy w finansach, ten rozkład ujawni wszystkie blokady energetyczne, które powstały w Twoim mózgu od momentu narodzin. 

Proponuję spotkanie w formie video, gdyż po zrobieniu analizy, będę chciała pokazać Ci kilka technik zarządzania swoim mózgiem, które pomogą Ci odblokować przepływ energii w Twoim umyśle i całym ciele, tak abyś mógł wreszcie zacząć cieszyć się życiem.

   

Spotkanie kosztuje 250 zł

Zapraszam do korzystania z usług. Można kontaktować się ze mną przez poniższy formularz lub chat online (znajduje się w prawym dolnym rogu). A także zachęcam do kontaktu przez Facebooka oraz Instagram:)

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
Kontakt w sprawie wróżby Tarota. 

©2020 by Ola Mason.