DLA SIEBIE

JUŻ PORA, JUŻ NADSZEDŁ TEN CZAS

aby zmienić wreszcie coś...

zapoznaj się z programami coachingowymi

8 Tygodni Intensywnej Przemiany

Pełna Transformacja

ENERGY COACHING £495

 

Zmiana nawyków wymaga czasu, a nawet i całego życia.

Ten program został zaprojektowany z myślą o Tobie jako o indywidualnej jednostce. Jest on napakowany super metodami, dzięki którym zmienisz swoje nawyki i powrócisz do swojej wewnętrznej równowagi. Ten program to formuła czysto oparta na konkretnych celach. Rozpoczyna się od 60 minutowego rozpoznania tzw. Discovery Session, podczas którego spędzimy czas na określaniu Twojej wizji na przyszłość. Moją rolą jest dowiedzenie się, gdzie jesteś w tym momencie i gdzie chcesz się znaleźć oraz odnalezienie najlepszego sposobu dla Ciebie dotarcia do celu. Program pokrywa kilka obszarów:

 • Współpracujemy jeden na jeden przez okres 8 tygodni. Każda sesja wprowadza coś nowego, z różnymi technikami, które wzmocnią Ciebie i popchają do przodu.

 • Stworzymy mapę: gdzie znajdujesz się teraz i gdzie chcesz być, oraz jak najlepiej dotrzeć do celu.

 • To nie jest typowy program oparty na dyscyplinie i pozbawianiu się czy usuwaniu starych nawyków. To program oparty na pozytywnym nastawieniu i uczciwości.

 • Wspólnie skierujemy Ciebie w stronę lepszych nawyków, które będą trwałą zmianą w Twoim życiu. 

 • Na poszczególnych etapach będziemy formować nowe zadania, krok po kroku umożliwiając Ci sukces, a także będziemy mieć trochę zabawy.

 • Nauczę Cię nowych technik i narzędzi, dzięki którym będziesz mógł stworzyć pozytywną i trwałą zmianę, która będzie Twoją nową bazą opartą na zdrowiu i wewnętrznej równowadze.

 • W tym programie chodzi o zrównoważony rozwój, stałe rezultaty i długotrwałość efektów.

 • Będą momenty, w których będziesz potrzebować więcej wsparcia, wtedy będzie potrzebna rozmowa. Oferuję Ci dostęp do dwóch darmowych dodatkowych 30 minutowych spotkań kryzysowych tzw. emergency sessions.

 • Podczas 8 tygodni współpracy będziesz mieć okazję użyć nagrań i innych materiałów, które Ci udostępnię. Jednocześnie będę sprawdzać Ciebie regularnie poprzez dodatkowe zadania domowe. Myśl o mnie tak, jakbym szła z Tobą w tej podróży każdego dnia.

 • Ten program oparty jest na zrozumieniu drugiego człowieka, życzliwości, ale gdy zajdzie potrzeba na kopnięciu Cię w cztery litery.

 • To jest program w pełni oparty na formule online i możesz umawiać ze mną spotkania w czasie, który odpowiada Twoim możliwościom.

 • Oferuję coaching globalnie, nie musisz mieszkać w Polsce, aby rozpocząć swoją podróż transformacji.

21 Dni Pielęgnacji Siebie

Reset i Naładowanie Baterii

ENERGY COACHING £195

Ten program to okazja do:

Zresetowania, oczyszczenia i zrównoważenia energetyki swojego ciała, serca i umysłu.

Przywrócenia pełnej równowagi psychicznej, fizycznej i emocjonalnej.

Rozbudzenia świadomości swojego ciała i ponownego połączenia się z nim.

Zbudowania nowych, zdrowych nawyków pozyskiwania i przetwarzania informacji.

Nauczenia się, jak wykorzystać swoje ciało i umysł w sposób konstruktywny, pozytywny i budujący.

 

TYDZIEŃ 1:

 

W pierwszym tygodniu będziesz:

- codziennie wykonywać ćwiczenia pobudzające pracę jelit

- oczyszczać pierwszą i drugą czakrę.

- rozbudzać energię podstawy i uziemienia tak, aby poczuć większą stabilność, bezpieczeństwo i pewność siebie.

Już w pierwszym tygodniu rozpocznie się u Ciebie proces otwierania i samo uzdrawiania. Pobudzisz usuwanie toksyn z ciała i mózgu, jednocześnie temperatura Twojego ciała zacznie się regulować. Zaczniesz usuwać stres, usprawnisz elastyczność ciała i umysłu, podniesiesz poziom energii swojego ciała i koncentrację swojego umysłu.

 

TYDZIEŃ 2:

podczas drugiego tygodnia będziesz się skupiał na:

- otwieraniu i oczyszczaniu czakry trzeciej i czwartej

- prowadzeniu codziennej praktyki, dzięki której zbudujesz poczucie własnej wartości i asertywności

- oczyszczaniu swojego serca z energii żalu, złości, lęku, poczucia niesprawiedliwości, braku sensu.

W drugim tygodniu proces samo uzdrawiania i równowagi będzie coraz bardziej widoczny i wyczuwalny. Na tym etapie będziesz mocno pozbywać się niepotrzebnych emocji skumulowanych w swoim ciele i umyśle. Zaczniesz poznawać siebie na nowych, nieznanych dotąd, poziomach. Usprawnisz i wzmocnisz przepływ energii. Usuniesz negatywne wspomnienia i emocje, które zakorzeniły się w związku z przeżyciami w przeszłości nie miały dotychczas okazji oczyszczenia się. Etap ten jest potrzebny, aby zrobić nową przestrzeń i aby nowe do siebie przyciągnąć.

TYDZIEŃ 3:

trzeci tydzień będzie procesem:

- integrowania poszczególnych części mózgu, abyś mógł uwolnić swój potencjał

- budowania większej świadomości i nauki technik, dzięki czemu sprawisz, że twój mózg stanie się mocnym mózgiem

- osiągnięcia równowagi psychicznej, lekkości ciała i ducha.

Trzeci tydzień jest poświęcony wykorzystaniu metod i technik, które głównie koncentrują się na integracji wszystkich struktur mózgu tj. części odpowiedzialnej za myślenie i analizę (neo cortex), części odpowiedzialnej za emocje (limbic system) i części odpowiedzialnej za funkcje ciała (część gadzia). Wyjaśnię Tobie jak te trzy warstwy Twojego mózgu ze sobą współpracują i nauczę jak je ze sobą synchronizować tak, aby ciało, umysł i emocje ze sobą współgrały, były zdrowe i zrównoważone.   

45 Dni Zmiany Nawyku

Neuroplastyka Mózgu

NEURO COACHING £50

Zapraszam na trwające 90 minut spotkanie, podczas którego pomogę Ci zidentyfikować Twój problem i przygotować nową strategię działania. W okresie 45 dni możesz zmienić wybrany nawyk zachowania lub myślenia, reakcję lub nastawienie, dzięki neuroplastyczności własnego mózgu.

Program składa się z:

 • Jednego spotkania online trwającego 1,5h

 • Samodzielnej pracy przez okres 45 dni

 • Dodatkowych dwóch spotkań online tzw. kryzysowe spotkania (masz do wykorzystania 2 x 30 minut tzw. emergency talks).

Dlaczego 45 dni?
W okresie 45 dni (nie krócej) możesz zmienić swoje nastawienie, zachowanie, reakcję emocjonalną. Ten proces coachingowy jest oparty na zaufaniu do siebie i jest skierowany do osób, które identyfikują się jako zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Jest on dobry dla osób, które mają mało czasu na dodatkowe spotkania z coachem i potrzebują jedynie naprowadzenia na odpowiednie tory, aby potem całkowicie przejąć odpowiedzialność i organizację przemiany we własnym zakresie, mając jednocześnie cały czas otwarte drzwi powrotu do coacha w momentach kryzysowych.

Jaki obszar, temat i zagadnienie można przemienić podczas tego procesu?

W Twoim mózgu znajdują się wszystkie Twoje problemy i bolączki dotyczące zarówno sfery osobistej czy zawodowej, miłosnej czy finansowej, gdziekolwiek odczuwasz blokadę i niemoc, pomogę Ci ustawić sprawy na właściwe tory i popchać temat do przodu.

©2020 by Ola Mason.