Energia i Witalność Program Duchowej Odnowy

Witam Was bardzo serdecznie. Pozwólcie, że opowiem Wam dzisiaj w kilku słowach o programie treningowym Energia i Witalność. Jest to mój autorski program, który powstał na podstawie własnych doświadczeń oraz pracy z wieloma klientami, którzy zakończyli taką współpracę z dużym i zaskakującym dla nich sukcesem, że ćwiczenia i medytacje, które im zaproponowałam okazały się idealnym rozwiązaniem, które zadziałało w miarę szybko i bardzo pozytywnie. Ogólnie mogę powiedzieć, że 99% moich klientów kończy współpracę ze mną z hasłem "szok" w pozytywnym tego słowa znaczeniu;)


Więc skąd ten szok - pierwszym najważniejszym punktem programu jest uzmysłowienie sobie, co motywuje nas do podjęcia pracy nad sobą. Zazwyczaj, niestety, jest to uczucie niedoskonałości, złości, wybrakowania, poczucia winy. Gdy patrzymy na swoje ciało i jesteśmy niezadowoleni z tego, jak ono wygląda i jak się czuje, uruchamia się system negatywnego myślenia, obwiniania oraz uczucie wstydu. Ja burzę takie podejście i na samym wstępie zmieniamy nastawienie. Twierdzę, że takie negatywne energie mogą nas mocno przyblokować i są toksycznym paliwem, które zamiast nas wspierać, jeszcze bardziej nas zatruwa.


Dlatego podczas pracy zwracam ogromną uwagę na to, aby osoba, z którą współpracuję miała szczere i transparentne poczucie tego, jak widzi siebie, czy siebie ocenia, czy krytykuje, czy krytykuje innych, itp, wspólnie dowiadujemy się, skąd te zjawiska pochodzą, próbujemy je wspólnie nazwać i później w trakcie współpracy zaakceptować i uwolnić.


Akceptacja to proces, którego trzeba się nauczyć i który trzeba praktykować. Aby dokonała się przemiana potrzebna jest praca serca i umysłu. Idealnym wstępem do takiej przemiany jest program duchowej odnowy Energia i Witalność.

Dlaczego używam ciała jako narzędzia do pracy duchowej, emocjonalnej i energetycznej?


Ludzkie ciało jest energią. Jesteśmy wszyscy wibrującą energią. Jego materialna forma, którą możemy określić za pomocą naszych zmysłów, to efekt końcowy, forma energii. Więc jeśli energia, którą jesteś jest zablokowana, to ciało jest zablokowane. Jeśli energia, którą jesteś jest sztywna i zimna, ciało też jest sztywne i zimne itd. Pracując z ciałem, otwieramy się na przestrzeń energetyczną, której formę możemy zmienić. A celem tego programu jest konkretna forma – chcemy stać się energią odporną, elastyczną, silną, lekką, wibrującą bez granic, wolną, pełną życia.


Spośród setek, jeśli nie tysięcy dostępnych nam pozycji jogi i form medytacji,

na potrzeby tego programu wybrałam 5 praktyk,

które wg mojego doświadczenia są najskuteczniejsze w procesie rozbudzania energii, poprawiania jej przepływu, doładowywania baterii i uruchamiania odporności ciała i ducha.


Podejście moje jest holistyczne, czyli całościowe. Jesteś całością, jesteś jednością. Twoje ciało, emocje, myśli, dusza, obecność, uważność to wyraz jednej i tej samej rzeczy – energii. To z nią pracujemy, na niej się skupiamy w trakcie ćwiczeń, to ona jest naszym głównym punktem zainteresowania.


Więc jeśli Ciebie także interesuje energia i chciałbyś zmienić swój poziom, swoją formę, coś skorygować, aby lepiej służyło dla zdrowia i poczucia zadowolenia, to zapraszam serdecznie do mnie na wspólną praktykę😊

36 wyświetlenia0 komentarz

©2020 by Ola Mason.