MEDYTACJA MINDFULNESS

Jeśli masz potrzebę:

 • Zresetowania, oczyszczenia i zrównoważenia energetyki swojego ciała, serca i umysłu.

 • Przywrócenia pełnej równowagi psychicznej, fizycznej i emocjonalnej.

 • Rozbudzenia świadomości swojego ciała i ponownego połączenia się z nim.

 • Zbudowania nowych, zdrowych nawyków pozyskiwania i przetwarzania informacji.

 • Akceptacji i odpuszczenia.

 • Nauczenia się, jak wykorzystać swoje ciało i umysł w sposób konstruktywny, pozytywny i budujący.

Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne samo się ułoży"

Zapraszam do wzięcia udziału w trzy tygodniowym programie, w trakcie którego otrzymasz dostęp do nagrań medytacyjnych:

 1. Skanowanie Ciała - medytacja trwająca 30 minut, którą wykonujesz w pozycji leżącej. Jej zadaniem jest wyciszenie umysłu i skupienie na własnym ciele oraz sygnałach płynących z ciała. Medytacja Skanowania Ciała jest uzdrawiającym narzędziem, dzięki której znacznie obniża się poziom stresu. Polega na systematycznym przechodzeniu przez poszczególne partie ciała, rozbudzając jednocześnie akceptację i zrozumienie siebie samego i własnych procesów. Praktykując Skanowanie Ciała uczysz się używać własnej intencji oraz koncentracji umysłu. Dzięki tej medytacji będziesz mógł skierować uwagę na wybraną część ciała i bez poruszania, uzdrowić ją. To, co się dzieje w trakcie tej medytacji można nazwać dostrajaniem się i otwieraniem się na sygnały płynące z ciała, pozwalając jednocześnie sobie na czucie i doświadczanie wszystkiego, co ze sobą ono niesie. Umysł uczy się niekrytykowania ani nieoceniania tych odczuć, przez co staje się bardziej zrelaksowany i zrównoważony.

 2. Obserwacja Oddechu - medytacja trwająca 20 minut, którą wykonujesz w pozycji siedzącej. Jest to medytacja, której głównym spektrum jest oddech. Nie jest to nauka technik oddechowych, ale proces obserwacji całych cykli oddechu i płynących wraz z tym procesem odczuć. Medytacja siedząca jest prosta, ale nie jest łatwa jednocześnie. Umiejętność siedzenia bez ruchu w wygodniej pozycji w skupieniu na oddechu buduje się z czasem i wymaga cierpliwości i życzliwości względem siebie - tego uczymy się w trakcie tej medytacji. W trakcie trwających 20 minut uzyskasz większą szansę do obserwacji siebie jako całości, ze wszystkimi swoimi przywarami, cechami, zaletami i wadami, bez oceniania, bez krytykowania i bez przyspieszania lub próby kontroli czegokolwiek w swoim życiu.

 3. Obserwacja Umysłu - medytacja trwająca 16 minut, którą możesz wykonać w dowolnej pozycji np. leżąc, siedząc lub będąc w ruchu na przykład spacerując. W trakcie tej medytacji, oprócz ponownej próby obserwacji ciała i oddechu, otrzymasz okazję do głębszego przyjrzenia się własnemu umysłowi. Zobaczysz wyraźniej swoje myśli oraz jak czujesz poszczególne myśli w swoim ciele a także nauczysz się powracać do swojego ciała i oddechu, odpuszczając i uwalniając niepotrzebne energie. Ta medytacja mocno wspiera koncentrację i uważność.

Jak wygląda udział w programie 21 dni?

 • Na początku każdego tygodnia otrzymasz ode mnie link do pobrania danej medytacji, która pozostanie z Tobą na zawsze i którą będziesz mógł praktykować w swoim własnym tempie po zakończeniu programu.

 • W trakcie programu będziesz prowadzić krótkie notatki, które pozwolą Ci lepiej zaobserwować proces.

 • Po zakończeniu trzech tygodni medytacji będziesz mógł spotkać się ze mną online. Podczas spotkania oprócz ćwiczeń i medytacji prowadzonej przez mnie na żywo, wytłumaczę Ci także zasadę „Rozpoznaj. Pozwól. Zbadaj. Uwolnij” , dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie medytować i prowadzić swój własny proces.

 • Każdy uczestnik programu otrzymuje bezpłatny poradnik "jak medytować" w wersji pdf.

 • Koszt udziału w programie to £30/150 zł. Przelew nr konta UK: 00017071 sort code: 87-34-36 lub nr konta PL: 33249000050000400056235391 lub >>>PAYPAL ME

 • Możesz kontaktować się ze mną pisząc na maila: olamason@outlook.com lub wysyłając wiadomość przez formularz TUTAJ>>>KONTAKT

Zapraszam także do dołączenia do mojej grupy na Facebooku, na której prowadzę grupowe webinary, spotkania medytacyjne, oczyszczanie czakr, lekcje jogi i inne. Link do Grupy: https://www.facebook.com/groups/3217082344979738

©2020 by Ola Mason.