Medytacja Mindfulness

Jeśli masz potrzebę:

 • Zresetowania, oczyszczenia i zrównoważenia energetyki swojego ciała, serca i umysłu.

 • Przywrócenia pełnej równowagi psychicznej, fizycznej i emocjonalnej.

 • Rozbudzenia świadomości swojego ciała i ponownego połączenia się z nim.

 • Zbudowania nowych, zdrowych nawyków pozyskiwania i przetwarzania informacji.

 • Akceptacji i odpuszczenia.

 • Nauczenia się, jak wykorzystać swoje ciało i umysł w sposób konstruktywny, pozytywny i budujący.

To Medytacja Mindfulness jest dla Ciebie. Jeśli jesteś osobą początkującą obejrzyj film "Dlaczego warto medytować" oraz pobierz bezpłatny poradnik "Jak medytować"

Jeśli chcesz spróbować medytacji prowadzonej mindfulness, to zapraszam Cię do wzięcia udziału w trzy tygodniowym programie, w trakcie którego otrzymasz dostęp do nagrań medytacyjnych:

 1. Skanowanie Ciała - medytacja trwająca 30 minut, którą wykonujesz w pozycji leżącej. Jej zadaniem jest wyciszenie umysłu i skupienie na własnym ciele oraz sygnałach płynących z ciała. Medytacja Skanowania Ciała jest uzdrawiającym narzędziem, dzięki której znacznie obniża się poziom stresu. Polega na systematycznym przechodzeniu przez poszczególne partie ciała, rozbudzając jednocześnie akceptację i zrozumienie siebie samego i własnych procesów. Praktykując Skanowanie Ciała uczysz się używać własnej intencji oraz koncentracji umysłu. Dzięki tej medytacji będziesz mógł skierować uwagę na wybraną część ciała i bez poruszania, uzdrowić ją. To, co się dzieje w trakcie tej medytacji można nazwać dostrajaniem się i otwieraniem się na sygnały płynące z ciała, pozwalając jednocześnie sobie na czucie i doświadczanie wszystkiego, co ze sobą ono niesie. Umysł uczy się niekrytykowania ani nieoceniania tych odczuć, przez co staje się bardziej zrelaksowany i zrównoważony.

 2. Obserwacja Oddechu - medytacja trwająca 20 minut, którą wykonujesz w pozycji siedzącej. Jest to medytacja, której głównym spektrum jest oddech. Nie jest to nauka technik oddechowych, ale proces obserwacji całych cykli oddechu i płynących wraz z tym procesem odczuć. Medytacja siedząca jest prosta, ale nie jest łatwa jednocześnie. Umiejętność siedzenia bez ruchu w wygodniej pozycji w skupieniu na oddechu buduje się z czasem i wymaga cierpliwości i życzliwości względem siebie - tego uczymy się w trakcie tej medytacji. W trakcie trwających 20 minut uzyskasz większą szansę do obserwacji siebie jako całości, ze wszystkimi swoimi przywarami, cechami, zaletami i wadami, bez oceniania, bez krytykowania i bez przyspieszania lub próby kontroli czegokolwiek w swoim życiu.

 3. Obserwacja Umysłu - medytacja trwająca 16 minut, którą możesz wykonać w dowolnej pozycji np. leżąc, siedząc lub będąc w ruchu na przykład spacerując. W trakcie tej medytacji, oprócz ponownej próby obserwacji ciała i oddechu, otrzymasz okazję do głębszego przyjrzenia się własnemu umysłowi. Zobaczysz wyraźniej swoje myśli oraz jak czujesz poszczególne myśli w swoim ciele a także nauczysz się powracać do swojego ciała i oddechu, odpuszczając i uwalniając niepotrzebne energie. Ta medytacja mocno wspiera koncentrację i uważność.

Jak wygląda udział w programie 21 dni?

 • Na początku każdego tygodnia otrzymasz ode mnie link do pobrania danej medytacji, która pozostanie z Tobą na zawsze i którą będziesz mógł praktykować w swoim własnym tempie po zakończeniu programu.

 • W trakcie programu będziesz prowadzić krótkie notatki, które pozwolą Ci lepiej zaobserwować proces.

 • Po zakończeniu trzech tygodni medytacji będziesz mógł spotkać się ze mną online. Podczas spotkania oprócz ćwiczeń i medytacji prowadzonej przez mnie na żywo, wytłumaczę Ci także zasadę „Rozpoznaj. Pozwól. Zbadaj. Uwolnij” , dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie medytować i prowadzić swój własny proces.

 • Każdy uczestnik programu na zakończenie otrzymuje certyfikat ukończenia kursu mindfulness dla początkujących.

 • Koszt udziału w programie to £30/150 zł*

*Płatność przez PayPal odbywa się w funtach brytyjskich. Przeliczenie na złotówki zależy od kursu walut w dniu dokonania płatności. Płatność PayPal lub nr konta UK: 00017071 sort code: 87-34-36 lub nr konta PL: 33249000050000400056235391

Po dokonaniu płatności skontaktuj się ze mną pisząc na maila: olamason@outlook.com lub wysyłajac formularz w zakładce KONTAKT. Możesz skorzystać z powyższych opcji także jeśli masz więcej pytań odnośnie programu.

©2020 by Ola Mason.