• YouTube
  • Facebook Social Ikona

©2019 by Ola Mason.

OLA MASON

Coaching & Mentoring 

Profesjonalne Podejście w Procesie Przemiany i Rozwoju. Twój Instruktor i Bratnia Dusza.

Moja praca to pokazanie, że można pokochać siebie i przez tę miłość uzdrowić ciało, duszę i całe swoje życie.

UZDRAWIANIE JEST PROCESEM, KTÓRY TRWA PRZEZ CAŁE ŻYCIE.

Już od ponad 15 lat Ola Mason jest aktywna jako coach i trener. Jako absolwentka warszawskich uczelni AWF i SGH, pracowała i zbierała doświadczenie z dziedziny ekonomii i międzynarodowych stosunków w agencjach rządowych, jednostkach dyplomatycznych i korporacjach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji, na Malcie, w Chinach, w Korei Pd i Nowej Zelandii.

Jej specjalizacja to health and life coaching oraz program Edukacji Mózgu, który oparty jest na najnowszych naukowych badaniach z dziedziny połączenia ciała i mózgu. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje  doświadczenie i wiedzę z dziedzin pochodzących z Dalekiego Wschodu m.in. Medycyny Wschodniej, Medycyny Energii, sztuk walki i głębokich medytacji zapewniających długie i zdrowie życie.

Jako konsultant z tematyki zdrowia jelit i mózgu wypowiada się gościnnie na ramach Dziennika Zachodniego, Magazynu Szaman, Magazynu Czwarty Wymiar oraz w telewizji TVP, TVN, NTV. Zapraszana jest regularnie jako gość wykładając na największych i najbardziej prestiżowych targach z tematyki zdrowia w Polsce „Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury” w Katowicach, ale także na mniejszych, ale równie ważnych imprezach w Krakowie, Warszawie i Trójmieście.

W 2018 roku została laureatem konkursu Orły Aktywności Fizycznej w zestawieniu opinii klientów w Polsce. Jest tłumaczem i autorem polskiej wersji książki „Uzdrawianie przez Pępek” wydanej przez Wydawnictwo KOS w 2018 roku.

Ola Mason jest twórcą licznych programów i warsztatów szkoląc zarówno osoby prywatne jak i profesjonalistów zajmujących się tematyką naturalnego uzdrawiania w Polsce. Jej autorskie warsztaty to: Uzdrawianie przez Pępek i Shimsung - Uwolnij się Otwórz Serce.

Za te programy oraz wyjątkowe wyniki w swojej pracy otrzymała międzynarodowe nagrody rozpoznania od największych mentorów tematyki wellness i wellbeing na świecie, m.in. od samego Ilchi Lee, blisko współpracującego w dziedzinie zdrowia z ONZ.

KONTAKT

DSC_0208